| ALiAS a întrebat:

Caut referali pe neobux :)... http://www.neobux.com/? rh=57697A5A41 ...multumesc mult!

5 răspunsuri:
| Tonyi a răspuns:

Cred ca nimeni nu mai vrea sa se inscrie pe neobux din 2 motive: 1.pentru standard valoarea clickului e $ 0.001 si 2.sunt deja inscrisihappy Incearca sa te inscrii si altundeva: Best PTC sites sau Only low payout

| Uzzy_3622 a răspuns:

Vrei un job stabil si o viata sanatoasa tie si familiei tale?

Descriere companie:

CaliVita este o companie internationala avand sediul central in Statele Unite, aflata in plina expansiune la nivel mondial, popularizand prin produsele sale de ultima generatie – destinate sanatatii – un nou stil de viata de calitate in lume.

Descriere job:

Promovarea produselor 100% naturale din legume, fructe, plante (difera de medicamentele de sinteza chimica), nu contin zahar, sare, conservanti, coloranti, nu creeaza dependenta.

Cerinte:

Abilitati de comunicare, seriozitate.

Oferta:

- venit imediat
- venit lunar
- premiu managerial
- premiii anuale substantiale
- calatorii in strainatate, 2 pers., 5*
- acces la produse unicat si informatii in diferite domenii
- posibilitatea de a lucra in sistem global (firma are
reprezentante in 37 de tari)
- consultanta medicala gratuita

REZULTATUL:
SANATATE, BANI, TIMP LIBER.

Contact : Tel.: 0726770872
E-mial : ilie_robert_alexandru@yahoo.com

| stefann14 a răspuns:

Mai inceracati pe click-a-doo misto.
Si castigi MINIM 0.04 pe zi din 4 reclame.
Uite situ http://www.clickadoo.net/? r=318326785.