| CinevadinBucuresti a întrebat:

Caut sponsor! Sunt sahist, am 14 ani, anul trecut am fost campion national cu echipa la Campionatul National de copii si juniori sub 14 ani, am coeficient international(ELO)-1896, am fost premiat la foarte multe concursuri de nivel national, obtinand in mare parte locurile I-II.Caut sprijin financiar pentru participarea la Campionatul European de juniori din Albena, Bulgaria.Cine doreste sa ma sponsorizeze ma poate contacta la id-ul de mess: malieduard@yahoo.com

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dovedesti ca nu esti un mincinos si vrei sa profiti de naivitatea cuiva, trebuie sa postezi o dovada, ca de exemplu un ziar care relateaza despre tine, ori un un reportaj televizat.

Trebuie insa sa iei seama ca nu poti sa te folosesti de numele altcuiva, stiind ca un eventual nume de participant la sah folosit de catre tine prin asumare, se afla in motoarele de cautare, si te cauta omul pe acasa cu politia sa te sponsorizeze cu niste catuse.

Oricum, felicitari pentru coefincientul ala de inteligenta, ai grije cu el, sa nu te puna naiba sa treci pe langa niste canistre de benzina, ca risti sa iei foc!