| maryposa a întrebat:

Ce acte imi trebuie sa fac card la bank?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Mergi la banca pe care o preferi cu CI si vei afla ceea ce te intereseaza.

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Pai sa ai peste 18 ani, sa fi angajat cu contract pe termen nelimitat, sa completezi un formulcar de venituri la servici, copie dupa cartea de munca si din cate stiu eu cam atat... a plus o cerere pe care o sa ti-o dea aia de acolo.

| thespy a răspuns:

Pentru un card de debit...adica fara credit nu ai nevoie decat de carte de identitate. Orice banca iti va "mutumi" ca i-ai ales pe ei pentru asta deoarece vor obtine niste comisioane de pe urma ta...deci...iti trebuie buletin si poti sa-ti faci cate-un card la toate bancile!

| canarita a răspuns:

Carte de identitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu asta vreau sa aflu si eu... am 17 ani. pot sa-mi fac card?
trebuie sa pariez la bet035 laughing si mi trebuie card. deci imi pot face card doar cu buletinu?