| anonim_4396 a întrebat:

Ce afacere ai putea incepe cu o investitie de maxim 600 RON?

8 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut denis
Cu 600 de lei NU poti incepe o afacere legal, mai ales minor fiind.
In schimb poti incepe ceva online, daca te pasioneaza si te crezi in stare.
Bafta

| VadTot a răspuns:

Sa vinzi ciorapi pasta si periute de dinti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un PFA cu vanzari de diferite produse pana iti cresti valoarea.

| stroedaniel13 a răspuns:

Recomand:

www.afacericubaniputini.org

Acolo vei putea gasi niste sugestii bune legat de ce ai putea face cu 600 ron

| Razvanp69 a răspuns:

Daca te pricepi iti faci ceva pentru reparat calculatoare, o firma SRL (in caz de faliment raspunzi la stat cu doar 200Ron). Sau ceva gen GSM pentru reparatii telefoane.

| ion933 a răspuns:

Poti sa iti cumperi niste iepuri de banii astea siii in cteva luni sa vinzi iepuri si oo sa fie ceva profit dar nu prea mult

| KrEaThYvE a răspuns:

Mda sunt cam putini bani pentru o afacere, poti de exemplu, daca ai 18ani sa cumperi de undeva (exp: alt oras. judet) niste obiecte care la tine in oras sunt scumpe. fundahappy?

| Flavius2106 a răspuns:

Nu prea ai ce afacere sa incepi la aceasta suma.