| Marck94 a întrebat:

Ce ati alege hair-stylist sau controlor trafic ( camioane) si de ce? happy

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hair-stylist
daca as avea acest dar cred ca pe asta as merge, dar nu am

| RAY a răspuns:

Dragule tot visator esti, tot acolo lucrezi nu?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Marck94):

Wow evoluezi, cand incepi cursul?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Marck94):

Ce isi place man aia sa faci

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Marck94):

Si eu as alege amandoua man dar nu am nici una, revenind la subiect ai grija sa isi pastrezi locul de munca, nu visa cu ochii deschisi, eu as merge pe pfa, sa tund lumea acasa, sunt multi care ar vrea asa ceva

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Marck94):

Uite ce link mi-a dat fosta iubita la despartire poate te ajuta si pe tine http://adevarul.ro/......index.html

Gândirea „out of the box": cum să ieşim din cutie ca să fim mai creativi

Citeste mai mult: adev.ro/ozn6ki

| RAY a răspuns (pentru Marck94):

Ma plicty esti?

| SilentRain a răspuns:

Hmm... cred ca m-as angaja acolo unde se castiga mai multi bani

Răspuns utilizator avertizat
| PainTech a răspuns:

Hair-Stylist. Daca gresesc ceva macar nu moare nimeni