| Misssy a întrebat:

Ce ati face daca ati avea acum 10.000 D EURO?

Răspuns Câştigător
| cornel a răspuns:

I-as tine in casahappy. nu vezi ce vremuri sunt.

31 răspunsuri:
| aLaLa a răspuns:

Mi-as ajuta parintii si le-as plati datoriile de pe peste tot big grin

| Deeiu a răspuns:

Pai mi-as lua haineeeeee =p~ devil
laughing))
Si ce mi-ar ramane i-as da lu' tati sa-mi renoveze camerabatting eyelashes
laughing)

| Bacemi a răspuns:

As ajuta membrii familiei la plata datoriilor.

| CosteaVlad a răspuns:

Mi-aş lua maşină. big grin Nu că n-aş avea... da una mai faină.hee hee

| AnaigroeG a răspuns:

Cumparaturi sau vacanta happy

| Gizăz a răspuns:

În ziua de azi suma aia nu e aproape nimic. Probabil mi-aş renova apartamentul, aş merge într-o vacanţă lungă şi restul la bancă dacă mai rămâne ceva.

| eko a răspuns:

I-as donalaughing

| aquila_4553 a răspuns:

I-as da parintilor sa ii cumpere fratelui meu un apartament in Bucuresti ca e chiria prea mare.sau. mi-as lua o masinahappy

| dragoslm a răspuns:

Sincer? 1. 000 D euro as da saracilor, de restul mi-as face o casa. Daca mai raman : o sa iau multe haine, aparate electrice, electronice. distractie si etc. Dar de ceva fi sigur : Ai ce face cu banii! Sau daca nu, i-as pastra pentru liceu, facultate si zile negrewinking!

| Carlaaa a răspuns:

Mi-as ajuta parintii sa ajunga la zi cu datoriile la banci, chirie, intretinere si asa mai departe, si daca ar mai ramane bani mi-as cumpara un telefon Corby.

| George1510 a răspuns:

As vizita Norvegia, e visul meu...
Restul... i-as pune la saltea rolling on the floor

| Apokales a răspuns:

As moderniza foarte mult casa.

| Veve :X a răspuns:

As merge in Cluj cu ai mei si as lua primul avion catre Coasta de azur sau catre Ibiza. Dupa ce voi venii de acolo restul de bani i`as da celor saraci

| Sakura_4185 a răspuns:

Cu siguranta o mik parte as da-o s particit la cat mai multe concursuri de muzicawinking, sa imi iau o chitara, o bicicleta noua, alt laptop, niste haine cat mai dragute, niste pantofi draguti, o masina nu pentru ca sunt prea mik, si as mai vizita niste locuri cum ar fi grecia

| pnKK a răspuns:

Upgrade stage 3 la golfuletu 5 al meubatting eyelashes + un xbox360 :p

| Crs a răspuns:

As calatori, mi-as cumpara haine si cosmetice, mi-as ajuta parintii, mi-as cumpara un telefon mai bun, as face scoala de soferi si mi-as lua si o masina, nu foarte pretentioasa deocamdata.big grin

| Lexy2609 a răspuns:

Primul lucru pe care l-as face ar fi sa-mi iau un Nikon love struck.
Si dupa...nu stiu probabil as vizita America laughing.

| cretzufinish a răspuns:

I-as dona Romaniei pana iesim din criza, ca sa nu mai suferim atat. big grin

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ti i-as da tie sa-ti cumperi ceva dragutoh go on

| alexandra11 a răspuns:

Sunt cam putini asa ca i-as mai cere la tata niste bani ca sa pot sa-mi cumpar o masina asa, cadou de majorattongue

| ElFenomen a răspuns:

As pleca intr-o vacanta de 1 luna pe o insula din oceanul indian or pacific:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca intrebarea era "ce ati face daca ati avea 10. 000 " nu ce ati face "daca ati castiga "! E mare diferenta.

| louis3 a răspuns:

In primul rand, o sa ies cu familia in oras. Dupa, o sa vad ce fac, mai intai astept baniilaughing

| Georgiiiii a răspuns:

Masina, casa, vacanta in tara straina,
:X

| Giugiuca a răspuns:

As chemao pe Hannah Montana sa ne jucam impreuna cu papusile si sa ne jucam pe internet cu jocuri pentru fetite de 6, 7 sau chiar 8 ani dress up mancare pusle sau alte jocuri si jucarii care eu place si haine roze ne imbarcam si roze multe jucarii susi si fac ciopii jelosi si gegosi si gogosi si hannah mintata si sportacmus si si jucam jhucarii de copii si fetitte si si ne uitam la filmulete roze si si mancam mancaruri mancate de copii mici de 6 sau 7 sau poate chiar 8 ani. Dar tu ce ai face cdu atati ataia atai atai multi multi multi bnai euro ce e aia bani ban bani multi multi bani ce ai face tu?

| dsada a răspuns:

As baga benzina in masina tatalui, platesc un vecin sa conduca si ma duc la prietenul meu. apoi multe

| emi_8585 a răspuns:

Leasi darui o vacanta parintilor mei si iasi ajuta cu cheltuielile...

| ZuZyK_7094 a răspuns:

O parte din bani i-as dona pentru. Moldova(sunt si ei tot oameni)iar restul i-as pastra(totusi, e CRIZA).

| tputputpux3 a răspuns:

I-as lua

| DUTCH a răspuns:

laughing) deci cred ca as pleca in alt oras sa continui stiudiile si nu i-as cheltui. =s ca dupa nu-as mai ramane cu nimic, o parte, sa zicem 4000 euro ii las mamei si plec din tara sa ii investesc in ceva, si poate sa devin solist laughing))
ehhh, daca nu, imi cumpar o casa intr-o tara straina si as lua-o pe mama si pe frate-miu din saracia asta de tara.=s si am trai fericiti tra la la