| SaveTheNature a întrebat:

CE ati face daca maine ati avea 10.000 euro. ce ati face cu ei? orice.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Categoriile C, CE atestatul ARR marfa si marfa periculoasa si cu restul baniilor i-as lasa deoparte asa cand ma angajez imi cumpar o masina bunicica.

greece12
| greece12 a răspuns:

Nimic.Sunt prea putini.

| Zangetsu a răspuns:

Mi-as lua un calculator performant si restul i-as pastra pentru factura de curent.

| iEmonel a răspuns:

M-as duce la curve. Au si ele nevoie de bani, nu?

| MadalinaD a răspuns:

I-as folosi pentru a calatori in jurul lumii timp de un an.Sa cunosc civilizatii diferite, obiceiuri, traditii si peisaje incantatoare! Acesta este visul meu.

| GhostForest a răspuns:

WoW! Mi-as cumpara un Nou PC un Alienware Area 51 ALX! Si m-as distra cu prietenii si familia!winking