| Misssy a întrebat:

Ce ati face daca ati avea acum 10.000 D EURO?

Răspuns Câştigător
| cornel a răspuns:

I-as tine in casahappy. nu vezi ce vremuri sunt.

31 răspunsuri:
| ZuZyK_7094 a răspuns:

O parte din bani i-as dona pentru. Moldova(sunt si ei tot oameni)iar restul i-as pastra(totusi, e CRIZA).

| Giugiuca a răspuns:

As chemao pe Hannah Montana sa ne jucam impreuna cu papusile si sa ne jucam pe internet cu jocuri pentru fetite de 6, 7 sau chiar 8 ani dress up mancare pusle sau alte jocuri si jucarii care eu place si haine roze ne imbarcam si roze multe jucarii susi si fac ciopii jelosi si gegosi si gogosi si hannah mintata si sportacmus si si jucam jhucarii de copii si fetitte si si ne uitam la filmulete roze si si mancam mancaruri mancate de copii mici de 6 sau 7 sau poate chiar 8 ani. Dar tu ce ai face cdu atati ataia atai atai multi multi multi bnai euro ce e aia bani ban bani multi multi bani ce ai face tu?