| asperger3 a întrebat:

Ce banca recomandati pentru un student?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O banca din parc. Daca vrei o Banca, recomand Transilvania.

| Violleta2022 a răspuns:

Raiffeisen Bank

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand ultima banca, de pe partea dreapta. E chiar o banca misto. Poti sa te joci pe telefon, nu te vede nimeni, niciun fel de problema nu ai.

| Peridava a răspuns:

Cea din sala de curs. Ai scris "banca" si nu "Banca". Afirmi ca ai promovat bacalaureatul?

| zăGhost a răspuns:

Transilvania.

| AdiZNoni a răspuns:

ING, orice ar zice ceilalți. Au cele mai bune oferte. Nu ai taxe de administrare pentru lei, ai aplicație eficientă pentru telefon, dacă ai 700 de lei pe lună + 2 tranzacții cu cardul, nu plătești nici un comision la tranzacțiile prin alte bănci. Alte avantaje ar mai fi faptul că-ți emite cardul pe loc și au un call center extrem de util în cazul în care ai vreo nelămurire sau o problemă de orice natură bancară. Sunt și ok ca preț pentru administrarea valutei de pe cont (dacă ai euro, dolari sau orice altă valută în afară de lei plătești o taxă de administrare a valutei care la celelalte bănci e mult mai scumpă).