| intrebsauraspund a întrebat:

Ce este profitabil de facut niste banuti de buzunar in plus? M-am gandit la asamblarea calculatoarelor pe piese, apoi vanzandu-le in intregime, dar nu prea pare profitabil.
As avea nevoie de ceva asa care sa imi aduca 500-1000 lei lunar, poate si mai mult, pe langa job. Idei?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Angajeaza te la glovo livrator pizza, sau la spălătorie auto se face șpagă.

| siriusblack98 a răspuns:

Păi ieși mai prost cu un pc vândut întreg decât pe piese. La fel ca și cu o mașină. Dacă ai dezmebra o mașină de 1k euro, ai scoate cel puțin dublu din piese. Pe lângă job ai putea livra mâncare. Easy money, angajare rapidă că ăștia caută mereu cărăuși și programul ți-l faci tu.