| adryannuu a întrebat:

am 15 ani și am nevoie de idei de mini-afaceri... ceva profitabil din care sa iasă bănuți de cheltuială...niște idei de pus în practică! ofer funda!

5 răspunsuri:
| Pardelian a răspuns:

Daca esti la mate-info si te pricepi poti cauta ceva gen programator ba chiar poate job. Sau fa temele colegilor tai evident contra cost

| Adib123 a răspuns:

Pe http://3afaceri.blogspot.ro eu am gasit foarte multe idei mici de afaceri, multe chiar fara investitie.

| tundemihaly a răspuns:

Servus!

Eu am doua idei pentru tine. :)
Caut acum un asistent/asistenta pentru mine. Sunt Manager la Avon si am nevoie de cineva care mi ajuta pe platforma online.

Sau poti sa devii reprezentant Avon. Ca reprezentant avon ai un program flexibil, singurul lucru care trebuie sa faci sa arati brosura pentru priteniile, pentru colegiile in scoala si poti sa castigi 100-150 de lei sau mai mult - depinde de tine. Nimeni nu spune ca trebuie sa lucrezi joi, pana ora 19 - lucrezi cand vrei, si daca nu mai ai nevoie de bani poti sa dezactivez contul cand vrei.
Astept raspunsul tau si daca vrei mai multe detalii, trimite-mi un mesaj - mtunde7@yahoo.com sau pe facebook https://www.facebook.com/tunde.mihaly.77

| adryannuu explică:

Tundemihaly sunt băiat...crezi ca "meseria" asta ar fi potrivita de mine?

| SparkleUnicorn a răspuns:

Imparte pliante daca nu esti timid cu cei din jur. Sau daca te pricepi, intreaba-ti parintii daca au prieteni cu copii mici si ofera-te sa fi animator pentru aniversarea lor. poti sa faci trucuri de magie si sa ii pictezi pe fata. Eu asta fac si am 14 ani si merge destul de bine. Sper ca ti-am fost de ajutor.^_^