| lelly a întrebat:

Ce fel de card imi trebuie pentru a efectua plati/scoate bani pe internet?

4 răspunsuri:
| z8 a răspuns:

Iti trebuie un card VISA Electron. Asta-i cel mai bun pentru plati online. De la ce banca-l iei, asta-i treaba ta, le studiezi oferta, taxele, comisioanele, si vezi care-i cel mai bun pentru tine. App. vezi ca banca sa emita carduri Visa Electron care merg si pe PayPal.

Dai cu googleul visa electron si paypal, documenteaza-te un pic si vezi cu ce se mananca.

Răspuns utilizator avertizat
| lelly explică:

Plăţi *