| Gnsh a întrebat:

Cine poate sa ma ajute cu treaba asta,, paysafe card" cum functioneaza? cum introduc bani in contul meu? ce varsta trebuie sa am pentru a efectua o operatie prin paysafe card?

Răspuns Câştigător
| Zacase a răspuns:

Te duci la orice super/hipermarket din orasul tau, de obicei la intrare sunt niste aparate. Nu iti trebuie cont la paysafe, selectezi la aparat paysafe, selectezi suma, bagi banii si iti elibereaza un bon pe care se afla un pin de 16 cifre. Acel bon functioneaza ca un card, doar ca nereincarcabil, il poti folosii pana se termina banii de pe el. (Pentru plati virtuale, sa nu mergi la paine cu el)

1 răspuns:
| Omnitrix a răspuns:

Https://www.facebook.com/sportsoddsonline
aici iti rezultatul exact, am cumparat de multe ori, dau si meciuri gratis..am facut bani grei cu ei..si poti plati cu paysafecard