| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand iti arata pe olx la anuntul tau 1 interesat?

Răspuns Câştigător
| MihaiPavel21 a răspuns:

Când îți apare pe aplicația OLX că o persoană s-a interesat de anunțul tău înseamnă că acea persoană ți-a adăugat anunțul tău la favorite. Dacă nu îți dă mesaj acea persoană înseamnă că a găsit același produs pe care îl vinzi dar cu un preț mai ieftin.Să ai baftă la vânzări!

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Daca ai observat fiecare anunt are o steluta, inseamna ca un user a apasat acea steluta pentru a ii aparea anuntul tau la cele salvate.