| MAIA18 a întrebat:

Ce job de acasa sa muncesc, sa imi caut in afara de videochat?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Onlyfans si alte platforme cu material pentru adulti
Facut unghii
Coafura
Pensat
Masaj
Croitorie
Prajituri la comanda
Web design
Contabilitate
Preluare comenzi pentru diferite servicii (magazine online, platforme servicii, etc)
Cresti gaini, vinzi oua
Apicultura
Agricultura
Preparat substante halucinogene

Daca nu-ti trec macar 50% din ideile astea prin cap, inseamna ca nu ai sange de antreprenor iar locul tau este pe piata muncii.

| mentholinks a răspuns:

Arunca un ochi pe freelancer.com si vezi ce au nevoie oamenii si se poate face de acasa, alegeti ceva iar apoi invata meserie. Asta daca vrei sa lucrezi cu calculatorul. Manul nu stiu ce ai putea face. Tablouri eventual daca ai talent sau bijuterii nu stiu.

| FreddieM a răspuns:

Dar nu produci nimic din videochat? Schimba platforma.
Cheers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Videochat

| InRezevor a răspuns:

Ce știi să faci? La ce te pricepi?
Ce îți place să faci? De ce vrei de acasă? Răspunde-ți la întrebările astea și după vei stii