| tintarul a întrebat:

Ce MLMuri romanesti stiti, care sa functioneze. Io nunu eram pe VivaSMS da s-a inchis si nu mai am din ce sa fac bani.
Vreau sa tiu cele mai bune MLMuri romanesti.

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca te intereseaza un MLM serios din care sa castigi in functie de cat muncesti, ma poti contacta pentru detalii. Poti castiga de la cateva sute de euro, masina, excursii gratuite. Totul depinde de tine. Multi dau inapoi si spun ca e teapa pentru ca nu sunt in stare sa faca nimic, si atunci cand vulpea nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii. Trebui insa sa ai 18 ani. happy

Răspuns utilizator avertizat
| IsabelaIssa a răspuns (pentru tintarul):

Eu am fost la Avon, nu mai sunt pentru ca acolo nu faci decat sa le vinzi lor produsele iar tu castigi foarte putin. Sunt la Herbalife pentru consum propriu si recomand produsele desi ca afacere nu ma tenteaza. Sunt si la acesta de care ti-am spus mai sus si care ma tenteaza ca si consum avand o calitate mult peste altele, si ca afacere mi se pare un real castig in timp. Cu cat iti dai mai mult interesul, cu atat mai bine pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut!
Organo Gold este cea mai populara retea de tip MLM din Romania cat si international. Am fost odata sa ma angajez dar cereau o taxa de 1200 ron si nu am avut banii pe moment. Par destul de convingatori si profesionisti. Pentru mai multe detalii poti cauta pe net.

Răspuns utilizator avertizat
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru tintarul):

Eu vorbesc de Multi Media Marketing. Nu stiu la ce te referi tu.

Răspuns utilizator avertizat
| Skiller1997 a răspuns:

Telekom sa incerci