| sanypegasus a întrebat:

Ce modalitati sigure de a face bani pe net cunoasteti ca de ptc uri m-am saturat

3 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Afiliere de MLM-uri de tip nou, unde nu trebuie sa vinzi produse la oameni sau sa mergi sa bati pe la usi, ci doar sa-i convingi sa se inscrie in program. GDI si MRO sunt (dupa parerea mea, cele mai bune). Totusi, GDI e mai greu sa convingi oamenii. Web site GDI www.webmoneyhq.ws Website MRO: www.mro.ro numar de ID al meu e 4743. Taxa la GDI e de 10$/luna, iar la MRO e de 25 RON/luna. Inscriere gratuita. Persoana de contact: rserpu2@yahoo.co.uk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MLM fara sa vinzi nimic ci doar sa consumi si nu orice ci produse de uz zilnic. ID georgeta_1980@yahoo.com

| aleex_5614 a răspuns:

Uploadezi programe pe host. uri care te platesc si pui linkurile pe siteuri warrez. eu am facut ceva bani din asta. uite un site care plateste destul de bine http://ugotfile.com/? rid=90043 uploadezi fisierele si le poti posta pe http://www.dl4all.com/