| Florinn007 a întrebat:

Ce parere aveti de bursa pariurilor? Se tranzactioneaza partide de fotbal (exchange, trading) a incercat cineva?

2 răspunsuri:
| Kornuletz540 a răspuns:

Ferește-te cât de mult poți de astfel de chestii, sunt mai rele decât pariurile obișnuite, niște țepe ordinare, am un prieten foarte bun care a muncit trei ani și jumătate în Germania, a făcut aproape 30.000 de euro, și după ce a tranzacționat niște partide, a pierdut mai mult de jumătate din sumă. Deci nu recomand la nimeni să facă asta, so be very careful.

| Florinn007 explică (pentru Kornuletz540):

Pai ce a facut? Probabil a plasat pe pariuri contra la cote mari, gen gazdele conduc cu 2-0, mai sunt 5 minute din joc si cota contra pe oaspeti ca vor pierde a fost 100 sa zicem. Daca oaspetii au egalat si respectivul a pus 100 de lei, a riscat 9900 de lei. A pierdut 9900 de lei. Pai e riscant sa faci asa ceva. Se intampla rasturnari de scor chiar si in prelungiri.