| cipik169 a întrebat:

vreau sa dau la schimb un samsung galaxy mini pe un nokia n79, ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Eu zic ca se merita DOAR daca iti mai da diferenta, n79 este peste galaxy mini doar cu camera, in rest galaxy mini este mai bun la toate capitolele.

O comparatie aici - http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2497&idPhone2=3725

| Luci19 a răspuns:

Sti cum e faza amice... Nokia ala al tau nu e nici pe departe un smart phone, asa ca parerea me e ca nu se merita un astfel de schimb. plus ca galaxy mini e un model din 2011 spre deosebire de Nokia care probabil e din 2009-2011.