| brune a întrebat:

Am un Nokia lumia 520 si am primit o oferta de schimb cu un utok 450d.Am citit specificatiile pe net...mi se pare interesant schimbul insa nu vreau nici sa ma risc.Ce sfaturi aveti? Se merita sau nu? Multumesc

Răspuns Câştigător
| StochirleaAlexandra a răspuns:

Nu se merita.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca e de incredere ofertantul si are garantia extinsa la 5 ani, merita.

| Fanu23 a răspuns:

Daca are garantia 3-4 ani. asta inseamna ca nu este folosit asa de mult si merita

| aninominatus a răspuns:

Nu ai de ce sa risti acel telefon poate sa fie stricat sau sa aiba o problema. Dupa mine nu te baga la schimburi nu stii ce defectiuni pot sa aiba telefoanele oferite!