| Antic2000 a întrebat:

Ce parere aveti de Tutunul firicel la Galeata sau Punga de pe site-ul https://www.tutungaleata.ro/?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă fumezi ca un turc, atunci da, e bun la casa omului

| lpavel a răspuns:

In fiecare zi revii cu aceeasi intrebare... Despre tututun, o parere ucigatoare, despre site: e doar un magazin ca oricare altul, ce aparerea as avea? In schimb despre tine: o parere proasta! laughing
Cumpara dracu tutunul acela daca iti trebuie si nu mai intreba atat! Cum poti fi atat de prost, nu inteleg!

| Tutunfiricelvrac a răspuns:

Buna ziua! Va recomand sa incercati produsele de la https://tutunvracgaleata.ro/

Am ramas impresionat de calitatea si seriozitatea de care au dat dovada.

| Antic2000 explică (pentru Tutunfiricelvrac):

Pana la urma m-a convins sa iau Tutun la Galeata si Punga: https://tutunlagaleatasipunga.ro/

| Petrica123995 a răspuns:

Tutun de proasta calitate, in plus fura din galeti si cantitate. M-au prostit de 120 de lei dar nu s-au bucurat de acesti bani. Le-am facut deja 5 comenzi pe care bineinteles, nu le-am acceptat si au trebuit sa-si plateasca transportul. 5 * 30 de lei = 150 de lei. Lasa sa castige curierii. Si apropo, reclamatie la ancp nu puteti face ca este persoana fizica dar puteti face plangere la politie

| Anhel234 a răspuns:

TEAPA. Problema cu acest site este ca trimite tutun foarte umed, insala la gramaj (cu pana la 25% lipsa), si costul transportului in final este aproape dublu fata de se comunica la confirmarea comenzii.

| Antic2000 explică (pentru Anhel234):

Pana la urma m-a convins siteul asta sa iau Tutun la Galeata si Punga:
https://tutunlagaleatasipunga.ro/

| Areanydd a răspuns:

Desi e tarziu, sa stii ca una proasta.
Am comandat de la ei la galeata de 0.1
A venit la punga nu la galeata cum am comandat eu, mi l au trimis pe ce l ce era mai ieftin cu 20 de lei si era 900gr nu 1kg, tutunul era verde, transportul nu era 25 de lei ci 45 de lei si nu ca mi ar pasa dar ca tot se lauda ca tin la clientii lor, nici acel bonus nu mi l a oferit.
Singura chestie ok e ca tutunul are un gust bun, nu pot spune ca nu.