| dilau69 a întrebat:

Ce părere aveți de acest site? https://evip.ro

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea sunt sigur ce face.
Ca design sau?

| dilau69 explică (pentru DoarBogdan):

Nici eu nu știu? dar ceva blog ar trebui sa fie

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este SCAM!
Scruis probabil de vreun copil sau neavenit care vrea sa fure date personale, fiindca nu exista nume legal acolo, nu exista numarul de inregsitrare de la Registrul comertului nu exista nimic legal.
Deci SCAM, cu intentii ilegale de furat date personale!

| Violleta2022 a răspuns:

Invata sa vorbesti frumos baiete, ca nu esti pe forumul lui taica-tu!
Reclamele personale si postarile de linkuri gen spam, pot sa duca la suspendarea contului pe acest forum!

| dilau69 explică (pentru Violleta2022):

Întrebam doar. Și reclama dacă vreau sa fac, o fac plătită. Nu pe acest site. Ai putut răspunde simplu. Nașpa și atat. Nu poți sa spui ca fur date. Pentru ca nu este un site, de furat date. Nebuno?

| Violleta2022 a răspuns (pentru dilau69):

Vorbeste frumos si respectuos mai copilas, ca nu ne tragem de sireturi. Rusine parintilor care nu te-au educat!