| Lowsound a întrebat:

Ce parere aveti despre achizitionarea unui produs in rate, de pe Emag, cu platavprin intermediul celor de la Cetelem? Cat de seriosi sunt cei de la Cetelem?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Este firma veche.am avut si eu imprumuturi la ei.adica am luat in rate prin ei.sunt foarte ok! recomand!

| Bybanu a răspuns:

Sunt seriosi cei de la cetelem

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce conteaza daca sunt sau nu seriosi ca la urma urmei le dai bani nu primesti de la ei.

acum depinde cum iti e norocul, am auzit si nemultumiti de cetelem si multumiti de ei.