| Alexandruuu16 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un iphone 6 de la eMAG prin rate cu card cetelem! ce parere aveti despre cetelem? Unii spun ca is tepari in sensul ca iti urca dobanzile si asa. alti spun ca, daca platesti totul la timp nu se schimba nimic. Acum este "oferta" vezi doamne "18 rate fara dobanda la produsele Apple din promotie oferta valabila in perioada 27 noiembrie - 10 decembrie" sa fie adevarat asta ma intreb? dobanda 0? Va rog sa imi raspundeti concret ofer funda.

1 răspuns:
| Flavius_Stanciu_1996 a răspuns:

Poti sa mergi la sigur 0% dobanda. Pentru ca asa au facut promotia si sunt obligati sa si-o respecte. In cazul in care nu o respecta ii poti da in judecata si nu cred ca si-ar dorii asta. big grin