| Kindly a întrebat:

Ce parere aveti despre concursurile din Terra Magazin? cunoasteti pe cineva care a castigat vreodata?

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Buna! Nu cunosc pe nimeni, dar cei de la terra nu au obiceiul de a prosti sau induce in eroare publicul sau, si nici elevii.Sunt seriosi si daca zice ca iti da ceva, iti da! Dar, multi participa si probabilitatea de castig este mai redusa pe individ! Sper ca am ajutat!

1 răspuns:
| XxAnonimuXx a răspuns:

Da sunt buni ei nu prostesc oameni si nu nu cunosc pe nimeni care a castigat