| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre criptomoneda Cosmos (ATOM)? A fost și peste 40$ la un moment dat și după a scăzut brusc da multe persoane zic ca va creste. Ce părere aveți? (cei care știu despre aceasta criptomoneda nu va dati cu părerea dacă nici măcar nu știți ce criptomoneda este atom)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Chiar nu conteaza parerea noastra, fiindca nu putem infleunta in nici un fel piata monetara sau a criptomonedei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Toate piata crypto e intr-un picaj serios de vreo 2 luni
unele monezi chiar vor si disparea (vezi LUNA)
e foarte greu sa faci previziuni acum

| GabiDumitrescu a răspuns:

E interesanta, ca idee. Si LUNA era interesanta pana n-a mai fost.winking
Bine, in alta ordine de idei, merita luat macar de cit ai da pe un loz in plic (la LUNA ma refer acum). Eu am vreo 200, 000. Acum doua luni as fi avut vreo 20 de milioane de dolari. Acum, vreo 30 eur. big grin
Uita-te dupa monede cu utilitate/parte a unui ecosistem si cu un brand puternic in spate. As merge pe CRO, BAT, BNB inainte de orice altceva.

| ZiKDavidZiK a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Bine zis, ai fi avut =]]]

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru ZiKDavidZiK):

Nu e bai, daca isi revine la 1 procent din cit a fost, nu ma supar nici pentru 200.000... happy