| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce parere aveti despre românce?
V-ati facut asa o oarecare impresie?
Cum sunt ele ca persoane ca si caracter?
Dati-va si voi cu parerea.

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Femei frumoase!

| RainmakerX a răspuns:

Toti cei care generalizeaza au o problema de socializare sau un noroc cam inexistent.

Da, multe au un caracter de ____, complet dezgustator dar sunt si exceptii.
Asta se aplica tuturor oamenilor, nu numai fetelor.
Nu spun ca o sa poti gasi cine stie ce nestemate daca iesi in lume caci nu prea poti. Nimeni nu e perfect.

Concluzia ar fi ca nimeni nu ramane fara pereche atata timp cat cauta.

Da, nu o sa te cuplezi cu prima pitipoanca pe care o intalnesti pe strada, poate ca nici cu a 2-a, a 10-a dar pana la urma o sa intalnesti si o exceptie.
Multa bafta!

| Doarunaltutilizator explică:

Ce parere as putea sa am eu.
Pai sunt:
Pitipoance de bani gata.
Unele mai sunt si batute in cap.
Rareori gasesti una care sa fie calumea si sa fie OK ca persoana.
Au o mentalitate proasta.
Sunt materialiste si superficiale.
Sunt fitoase.
Puterea lor sta doar in injurii si jigniri.
Ar mai fii niste lucruri de spus? daca mai gasiti voi ceva spuneti la raspunsuri.

| Doarunaltutilizator explică:

Nu vreau sa ma bombardati cu raspunsuri de genu"Dar crezi tu ca esti perfect"sau"Da cum de iti permiti tu sa critici"sau cum ca"romancele sunt cele mai frumoase.
Nu este asa fratilor.
Frumusetea e trecatoare lor daca le-ar disparea frumusetea atunci nimeni nu s-ar uita la ele in afara de frumusetea lor nu mai au nimic altceva decat prostie si multa nesimtire.
Asta e adevarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alta intrebare tampita.
Tu nu vezi ca un raspuns direct, cum te astepti tu, la intrebarea asta e sa generalizezi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Totusi, e amuzant sa citesti raspunsurile la intrebari ca asta. Vezi care e un pupincurist plin de frica sa nu supere fetele, care e suparat pe ele si alte genuri de baieti.

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Am vrut doar sa vad pareri.
In fine trebuia sa imi dau seama ca o sa fie raspinsuri de genu.
Fiecare cu parerea lui eu mi-am spus-o pe a mea deoarece nimeni nu imi interzice libera exprimare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Acceptă ce e-n juru' lui, alege doar ce-i place
Ignoră ce urăște și așa trăiește-n pace "

Prefer sa fac abstractie de ce nu-mi place si sa le vad doar pe cele inteligente si amuzante gen : ecaterina2016, justanotheruser99, SchokolademitTränen, anamariarot, mazi K een, harley18 etc. de pe site si pe acelasi principiu merg si in viata reala. N-am cum sa generalizez.

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Super femei! frumoase și inteligente!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Cezar_Ciobanu_1967):

Or fii unele ma excentrice dar nu sunt chiar atat de proaste dar nu mi se par atat de "inteligente" super nici atat.