| JackieSue a întrebat:

Ce parere aveti despre zodia leu?(asa din curiozitatebatting eyelashes)...nu vreau sa-mi dati link-uri sa vad cum e leul ca stiu si eu de net, va cer doar parerea din ce stiti despre zodia leu.

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

In general e o zodie invingatoare, mereu sa capteze atentia, sa iasa in evidenta, zodie de om invingator,...

18 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Lingusitori. vorbesc mult. nesuferiti. antipatici. smecheri. si...fraieri. [scuzati leilor, nu sunteti toti asa-majoritatea, da]

| Antrax a răspuns:

Eu am observat ca lei sunt ff tupeishty

| JackieSue explică:

Eu sunt leu, dar nu`s tupeista, antipatica sau zgarcita.Am fost zgarcita, dar am invatat ca ma pot schimba in bine.Si nu ma supar ca astea sunt parerile voastre... vroiam sa stiu tocmai ca sa vad ce mai pot schimba la mine.

| SweetCandy a răspuns:

Sunt oameni...asta e clarlaughing nu mai, deci sunteti si va doriti mereu sa pareti cei mai importanti si din ce cunosc eu...priviti km pe toata lumea, de sus...acum sper sa ma insel... dar mai exista si exceptii si conteaza extrem de mult si ascendentul...

puphappy

| Ben. a răspuns:

Sunt un leu.capatanos si rece.sunt zgarcit fiindca sunt sarac.imi place sa-mi fac reclama si sa fiu in buricul atentiei.arogant cat incape si nu ma dau batut niciodata.

| Armyanka a răspuns:

E o zodie urata și rea.Bine ca sunt rac.F%$K zodia leu \m/ jos cu fitele laughing -> Nu eu vorbesc serios raised eyebrows

| cutza a răspuns:

Am cunoscut citiva si sunt foarte increzuti in sine si in propriile puteri, sunt orgoliosi si foarte ingimfati insa cel mai mult imi place la ei curajul si planurile de viitor!

| tila a răspuns:

Nu este adevarat, nu tot leii sunt zgarciti antipatici...

| benetton a răspuns:

Leii sunt amabili, generosi, prietenosi, persoane care stiu sa se distreze si care simt nevoia de a fi admirati. Evident au si defecte. dar cine nu are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cu scuzele de rigoare pentru toate persoanele care sunt sub zodia Leu, eu personal cunosc puține persoane în această zodie și spun un singur lucru: sunt foarte zgârciți.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt leu si nu mi-a spus nimeni ca as fi egoista sau aroganta...in general leii sunt prietenosi, amabili, dragastosi, nu se lasa batuti nicioadata si nu`si apleaca, capul in fata nimanui...asa ca nu mai spuneti ca toti leii sunt la fel si numai lucruri de rau despre noi pentru ca nimeni nu e perfect si nu semanam intre noi... unii poate sunt aroganti, zgarciti etc... dar in niciun caz toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt leu nu ma laud dar sunt mandra de zodia mea. Avem o personalitate de invidiat.Capul sus leilor ca noi suntem facuti pentru a straluci in fata celorlalti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine zis..."oi suntem facuti pentru a straluci in fata celorlalti. " cine a zis vreau sa spun ca il felicit. chiar gandesti ca un leu adevarat! Sunt leu. sunt egoista, putin zgarcita, iubesc doar pe cel care simt ca ma iubeste si pe mine. nu-mi place sa iubesc degeaba.sa nu'mi impartasesc sentimentelehee hee. sunt nesimtita, nesuferita, ingamfata, as ajuta un animal care e pe moarte decat un om. foarte sincer zic asta deoarece iubesc animalele ca ochii din cap. si as da orice ca sa traiasca un animal decat un om.hee hee km atatea despre mine. cine ma place ma place asa cum sunt cu toate defectele mele! va pup :* love struck >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt in zodia leu, dar sunt foarte diferita. Da, sunt puternica si ambitioasa. Nu renunt niciodata si imi place sa fiu admirata. Dar nu sunt deloc tupeista. Din contra sunt foarte timida si blanda. Stau mereu intr-un colt si raman neobservata. Nu-mi place sa fiu in lumina reflectoarelor si sa captez atentie tuturor. Doresc inca sa ajung departe si sa schimb multe lucruri. Nu sunt zgarcita sau fudula. Sunt mereu acolo pentru cei dragi si nu judec niciodata pe nimeni inainte sa ma uit la propria persoana. Leul se evidentiaza prin faptul ca nu se lasa niciodata batut! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...sunt si eu zodia leu. pot spune ca obtin ceea ce vreau si nu imi e frica sa spun in gura mare ce gandesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt leu dar din pacate, spun eu, nu sunt chair atat de ambitioasa, ma las usor influentata, pentru ca am prea mare incredere in altii si sunt ff timida si retrasa. De multe ori cand citesc zodiacul asa doar de plictiseala observ ca nu mi se potriveste deloc adica at cand imi scrie ca voi avea o zii norocoasa am tot ghinionul pe care nici nu mi-l imaginam. Asa ca eu cred ca sunt un esec al zodiei sau pur si simplu chestia cu zodiile ii o mare minciuna. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt leu.love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt leu. Sunt o persoana foarte rece si distanta, am foarte putini prieteni si nu imi place sa-i judec pe altii.