| Curios2019 a întrebat:

Salutare! Ce parere aveti despre time stope? Pentru cei care nu stiu, este o criptomoneda. Aveti cunostinte? Este scam? Am bagat un cod de invitatie "monsta16" ca sa ma conectez dar nu am primit nimic. Sunt reale aplicatiile astea de cryptomonede?

Răspuns Câştigător
| Robertandrei4858 a răspuns:

Aplicatiile sunt reale, dar sunt asa facute incat mereu utilizatorii sa iasa in pierdere. Ipotetic vorbind, o criptomoneda x costa 100 de lei. Cumperi doua unitati. Cand detinatorul vede ca merge afacerea incepe sa scada usor pretul acestora. Daca initial a fost 100 iar acum a scazut la 80, detinatorul are din start 20 de procente din fiecare unitate. Asa functioneaza doar ca la scara mai mica