| tancuta a întrebat:

Ce parere aveti despre firmele de consultanta pentru realizarea proiectelor finantate cu bani europeni? Cunoasteti vreo firma serioasa? Sau credeti ca cel mai bine este sa ma apuc serios de cautat informatii si sa scriu singura proiectul, fara a apela la astfel de firma?

1 răspuns:
| monica2729 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti faci tu un proiect... ca poate in final nu o sa iti iasa ce vrei tu cu astfel de firme. Asta zic eu Tu faci ce vrei.