| l0rre a întrebat:

Ce parere aveti despre munca la domiciliu? Adica confectionat plicuri, lipit felicitari etc?

Răspuns Câştigător
| lily1970 a răspuns:

Pe langa ce a spus EUSIATIT care este perfect adevarat (spun asta din propria experienta ) pentru ca am vrut sa mai fac si eu un ban in plus pe langa somajul tehnic, am zis sa trimit la insirat margele sa vad ce iese.
Am trimis la o casuta postala un plic autoadresat, mi-au trimis o hartie (material informativ ), ca sa pot continua a trebuit sa depun o suma la banca, o plata in avans pentru alte hartii tot materiale informative s-au dovedit a fi pe urma mi-au trimis proba de lucru care a constat in cateva margelute minuscule fara ata de insirat (pentru care banuiesc ca asteptau sa-i sun la un nr de tel cu supra taxa daca aveam ceva nelamuriri) si un model pe hartie dupa care trebuia sa insir margelele. O bratara de 20 cm iti ia cam 4-5ore pana o montezi pentru ca seamana cu o zgardana a maramuresencelor cu coltisori pentru care urmeaza sa iei 6 roni dar de 45 cm dupa ce incepi lucru, daca reusesti sa faci una pe zi iti dai seama ce venit ai intr-o luna.
La aceste firme se castiga din naivitatea celor care trimit o groaza de bani pe materialele lor informative nu din produsele vandute, ca oricum renunti la asa munca migaloasa si foarte prost platita.
Sfatul meu este sa nu puneti botul la asa ceva ca din asta nu se castiga.
Te pup.

45 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

GDI Romania iti ofera sansa la o afacere si munca de la domiciliu. Iti ocupa timpul unui hoby, doar 1-2 ore/zi. GDI are un program de afiliere si ofera 1$/luna pe viata pe persoanele care le aduci in companie si ii convingi sa plateasca pentru a-si face o pagina web propriee. Pentru mai multe detalii, vizionati filmuletul de pe www.webmoneyhq.ws

| EUSIATIT a răspuns:

Sincer din cite am auzit nu e chiar asa de profitabil pentru ca ei nu it dau prea multe detalii vsv de aceste produse iti trimit sa faci 1 2 produse le timiti inapoi la ei lemasoara etc etc si daca le convin atunci iti trimit sa faci sute sute si bani.mai. putini. nu o sa reusesti sa faci atit cit cre ei. dar daca intr-adevar lucrezi cu ei si nu este adevarat ce spun da mi si mie pontul tau. m ar interesa. Eu tiam sp din ce am auzit de l aaltii ce se intimpla cu aceste firme care nu ti dau adrese unde poti sa i gasesti personal doar casute postale. ceea ce nu i corect

| elena a răspuns:

Foarte mult de lucru pe bani putini. Sunt activitati care ma plictisesc...

| Bacemi a răspuns:

Nimic impotriva daca e vorba de ceva serios si esti sigur ca iti primesti banii. Sunt multe job-uri din acestea neserioase.

mira
| mira a răspuns:

Este o munca onesta aducatoare de mici profituri.

| emy a răspuns:

Eu am o parere foarte buna despre munca la domiciliu. E o posibilitate de a castiga un banut in vremurile astea in care nu mai sunt locuri de munca decat pentru unii.

| FlorinConstantin a răspuns (pentru emy):

Da si nu, eu zic ca trebuie sa te interesezi foarte bine inainte de firma cu care urmeaza sa colaborezi. In cazul in care nu este o firma cel putin, iar reputatia acesteia nu este serioasa eu spun ca trebuie sa renunti. Despre obligatiile angajatorului gasesti aici ceva materiale http://www.mahar.ro/confectionat-si-lipit-plicuri-la-domiciliu/ chiar despre plicuri si felicitari. Dupa cum se mentioneaza si acolo aveti mare grija cu ofertele de munca la domiciliu.

| SelenaDesire a răspuns:

Eu cred ca e o treaba destul de placuta, dar n-as faceo pentru bani. Ci mai degraba de placere.

| Dan_Tm a răspuns:

Daca nu este propria ta afacere, mai bine las-o balta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
ai putea sa te lansezi cu cineva "autorizat" in fabricarea si vanzarea de martisoare, felicitari de 8 martie, deja e tarziu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte buna usureaza munca oamenilor dar de ce intrebi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti fi chiar asa de naiva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori sa pot lua legatura cu cineva in domeniu pentru o colaborare, am trimis cateva e`mailuri... dar nimic pana acumsad, ce trebuie sa fac sa intru in posesia acestui job?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o parere foarte buna dar mi-e frica sa nu iau teapa am nevoie urgent de munca nr meu 0762435827

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi? Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri...Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-1000$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line...restul, depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul e mai mult legat cu casuta de e-mail. Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "LUCRU" pe adresa de e-mail coracory82@yahoo.com. Nu uitati sa scrieti la subiect cuvantul "LUCRU".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da as dori ca colaborez cu dumneavoastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F buna vreau sa confectionez si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte buna vreau sa confectionez si eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este foarte plictisitor! Eu tot la domiciliu activez, facand reclama pentru o firma de renume. Contactati-ma la http://maryana.dlb.ro pentru detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ceva bun, daca se si cistiga bani din asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e o ideea buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mfinante.ro aici gasesti daca firma e pe bune sau teapa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu sa fac ceva in plus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uimiti. nu stiti sa cititi?
nu vedeti ca e tzapa? una cica nu are nevoie de bani o face ca e distractiv. trezitiva la realitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O idee buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o parere foarte buna despre munca la domiciliu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte buna.

| stroedaniel13 a răspuns:

Timp pierdut, tot ce tine de confectionat si lipit.

Totusi sa stii ca munca la domiciliu are o baza de adevar si poti face ceva bani cu putin ajutor.

Un site foarte bun cu care sa incepi este www.munca-la-domiciliu.com

| stroedaniel13 a răspuns:

Iti recomand www.afacericubaniputini.org daca vrei sa faci bani!

| maryusmono a răspuns:

Confectionatul plicurilor si restul s-a dovedit a fi activitati pentru care nu vei primi niciun ban. Daca vrei sa lucrezi de acasa ti-as recomanda urmatorul site: www.munca-la-domiciliu.com