| getuta_8963 a întrebat:

Exista munca la domiciliu? daca este cineva care se ocupa cu asamblari pixuri, lipit felicitari, plicuri, va rog sa-mi raspundeti.va multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Incearca sa te afiliezi la GDI Romania. Ai 7 zile gratuite pentru a incerca, dupa care platesti 10$/luna, adica 1 leu/zi. pentru a te inscrie sau mai multe info, acceseaza www.webmoneyhq.ws

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Depinde eunde locuieste. Uite un exemplu de site pe care te poti inscrie:
http://www.primplan.ro/
Banii nu sunt foarte multi, dar trebuie apreciat ca faci munca de acasa si nici nu este foarte greu de facut!
Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu lucrez la aceasta firma. Si din p[acate, asa cum i-am spus si Getutei pe PM, nu am de unde sa stiu daca este adevarata sau nu.

| maryusmono a răspuns:

Verifica cu ochii tai:

www.munca-la-domiciliu.com

| DeeaNegrea a răspuns:

Buna. m-ar interesa cam acelasi lucru. daca stiti ceva serios.Si lory1995 tu lucrezi la aceasta firma? este serioasa?