| simonammm a întrebat:

Ce parere aveti despre zodiz balantei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda.In perioada asta cred ca e ceva cu balantele ca toate au probleme.Fie de sanatate, fie cu prietenii, familia etc.sigh In rest, sunt balanta si admir zodia asta desi uneori as vrea sa fiu mai tupeista, sa nu mai pierd atatea.sad

3 răspunsuri:
| BlueBaby a răspuns:

Eu sunt balanta si imi place mult zodia mea\:d/

| ~(*.*)....alexutza....(*.*)~ a răspuns:

Pai din cate balante stiu majoritatea sunt foarte dulcici, de treaba vorbesc frumos, nu jignesc, si te poti baza pe ele e o zodie super...
asa ca daca esti balanta felicitari :*

| Georgel_6390 a răspuns:

Anul asta a fost unul naspa rau, numai esecuri. Cel putin la mine.