| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei nascuti in zodia balantei?

8 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

Iubitul meu e balantza:X
Deci am o parere buna!
XoXo

| Anutza2610 a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-balanta.php
eu sunt balanta si am o parere foarte buna despre aceasta zodie;))

| Fetita a răspuns:

Prietenul meu e balanta si sor-mea la fellaughing... imi plac balanteletongue

| MsETouch a răspuns:

Eu sunt balanta deci cred ca sunt cei mai bossi b-)

| pauza a răspuns:

Mama, tata si fratele meu sunt toti in zodia balanta...pai zic ca e o zodie frumoasabig grin, dar balantele sunt cam suparacioase si tipa mult

| eu_7509 a răspuns:

E bine petru ca tata e balanta

| Klaudyw3 a răspuns:

DA, balantele se supara cam usor, foarte usor. Si eu sunt balanta big grin

| mikypiky a răspuns:

Cred ca balanta e cam suparacioasa dar totusi cei care sunt zodia asta sunt gratiosi si frumosi ca venus zeita frumusetii.Este zodie de pamant deci intelepta dar uneori nehotarata.