| Loredana123 a întrebat:

Ce produse se pot returna la Kaufland?

Răspuns Câştigător
| BTWIN a răspuns:

Toate produsele se pot returna in terment de 30 de zile de la data achizitionarii.

6 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Cred ca doar cele non-alimentare si sa nu fie lenjerie intima. Dar cel mai bine intrebi la informatii clienti, ca sa fii sigura.

| badearazvan a răspuns:

Toate produsele dar sa ai bonul de cumparaturi

| Ioan_Miculit_1967 a răspuns:

Am luat chiloții și Sint mici ii pot returna

| Ioan_Miculit_1967 a răspuns:

Pot returna in produs electronic

| Sauciuc_Dana_1973 a răspuns:

Am cumparat un mop vileda ultramax, pret 99 roni, era asezat pe o locatie cu pret de 20 roni.Nu m-am uitat la cod bare.se poate returna?

| Relia_Aurelia_ a răspuns:

Buna.Am cumparat o salopeta pijama.Pot sa o returnez inapoi daca am bonul! Multumesc!