| shocky2 a întrebat:

Ce reprezinta un Extras Revisal?!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Reprezinta un extras din Registrul General de Evidenta a Salariatilor in format electronic, tinut de ITM, respectiv partea privind un salariat sau mai multi salariati, depinde la ce se refera.
Trebuie sa stii ca de la 1.01. 2011 nu se mai intocmesc carnete de munca si evidenta salariatilor si modificarile in situatia lor se inregistreaza doar in registrul pe hartie si la ITM in cel electronic. Numai bine!

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas