| anonimaanonima2A a întrebat:

Ce rol au politicienii?

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ce rol teoretic au sau ce fac ei de fapt? Marionete ale bancherilor si corporatistilor globalisti.
Vezi ca sunt 2 parti. Daca vrei iti dau materiale si despre altii.
https://www.youtube.com/watch?v=X-Tymv5QB34

| jocker007 a răspuns:

Sa mulga tara se bani si sa manance **** toata ziua.Au niste salarii astronomice, cazare in hoteluri de lux gratis, masina de servici gratis toate.Mai sunt si analfabeti.Cum dracu a ajuns iohanis asta la conducerea tarii dracu stie dar e rau tare. Ponta facea traba buna dar nu l-au votat.