| DanielD18 a întrebat:

Ce sa îmi iau un IPhone 8 sau un calculator cu 4500 lei cu Intel core I7, 8GB ram(ma pot juca GTA 5 pe el) Care ar fi mai fain?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un desktop desigur, vei avea mult de castigat decat un iphone 8, de ce doar gta 5? poti invata si IT pe un asemenea pc, poti face banii, asa cu iphone ce faci? sa fim seriosi, nu vad logica sa cumperi asa telefon scump ai putea alege Samsung s7 mare diferenta nu e si e la 1900 ron

| Bondarel99 a răspuns:

Ce folosesti mai des: telefonul sau calculatorul? Asa iti raspunzi singur la intrebare happy

| Striker14 a răspuns:

La 4500 lei, clar pc, si nu doar i7 cu 8 gb ram, iti iei minim 16gb+i7+gtx1060 6gb OC+ssd+hdd. Iphone-ul e o fita, ia-ti un 6s sau 7 ca merge tot la fel laughing