| comycomy a întrebat:

Buna all, placa video radeon x300 LE e buna? nu prea le am eu...as dori daca pot juca fifa 11, am un intel dual core 2 gb ram... unitatea destul de buna, m-ar interesa placa video? mersi fain

2 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Placa este "buna", dar nu este destul de performanta pentru jocuri datorita memoriei sale.
Iar daca distpuii de niste bani, cumpara-ti placa aceasta si vei putea juca majoritatea jocurilor noi :
http://www.emag.ro/......TGE8HUFEXX

Succes!

| comycomy explică (pentru Lumine):

Mersi fain pentru sfat, oricum de sarbatorii vin in tara si mai mult ca sigur o sa o cumpar, pana acum am avut o nVIDIA 7300 gt dar a crapat si radeonul o aveam de la alt pc.multumesc inca o data pentru sfat numai binetongue