| dora32 a întrebat:

Ce site-uri gen freelencer mai stiti? Ceva de unde poti scoate ceva bani online. Ma pricep la scris si la engleza si cam atat. Nu programare, la photoshop as putea spune ca-s doar incepatoare. Am avut cont pe freelencer, am luat un job la un moment dat, dar plata era mica rau pentru multa munca de migaleala. Vreau altceva mai bine platit in proportie cu munca depusa.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu merita in 2020 sa mai faci asa ceva. Merita doar direct cu clientul. Da-mi mesaj privat, s-ar putea sa am niste treburi de facut pentru tine. Contra cost, desigur. M-ar interesa ceva portofoliu, preturi orientative (nah, poate te astepti la mult mai mult decat iti pot oferi eu pentru inceput - daca te astepti la mult mai putin crede-ma ca nu ma doare sa iti ofer peste cit ai vrea tu, totul depinde de ce si cum poti sa scrii).