| christinne_1321 a întrebat:

Ce slogan pot folosi pentru un magazin de haine pentru copii?

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! :"2 hainute la pret de una " ai vanzare buna big grin," Tara strumfilor", "Uiuuu bebe, uhuu a monte vis big grin" [dupa melodia aiawinking], "Rasfata-ti / Rasfateste-ti puiul/puii", "Ieftin si elegant pentru copilul tau", In fiecare Sambata/ Luna reducere de paaana la 50 % pentru fiecare lucru in parte", Preturi miici numai pentru pitici", " Adu-ti aminte de bucuria copilului din tine", " Marfa de import, numai pentru copilul tau", "Cumperi 2/, 3, primesti una gratis", "Zambetul Copilului Tau= 1 milion de saruturi" [asta e propriehee hee, cer drepturi de autor] laughing.

2 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

Toale pentru mucosi fitosi

| HBK a răspuns:

Welcome to KidsLand.