| pachy a întrebat:

Ce suma poti sa imprumuti pe salariul minim pe economie?

Răspuns Câştigător
| machupicchu a răspuns:

Daca te referi la un imprumut pentru nevoi personale, suma maxima ar fi in jurul sumei de 1900 RON... calculat pentru o medie a cerintelor si dobanzilor bancilor... dar sa fii constient ca te va costa cel putin dublul sumei imprumutate...Merita? eu cred ca nu.

6 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Depinde pentru ce anume iti trebuie si pe ce perioada
incearca aici http://www.vreaucredit.ro/informatii-banci/

| canarita a răspuns:

Numai la banci primesti raspunsul care este personalizat

| allube a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la mai multe banci sa te interesezi sau la un broker de credite care are contracte cu bancile. Ei iti vor face calculele si-ti vor spune la cat te incadrezi pentru ca depinde de varsta ta, de cat timp esti angajat, unde stai etc.

| Foca_4528 a răspuns:

Nu cred ca se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu daca o sa iti acorde cineva credit cu minim pe economie pe timp de criza? slabe sanse... dar incearca.
succes.

| floricel_5586 a răspuns:

Sa-mi lasi o adresa de mail sau un tel dc te intereseaza si te sfatuiesc sa urmezi toti pasii