| UchihaShisui88 a întrebat:

Ce sunt alea probe de aptitudini la limba moderna si materna? este obligatorie cumva eu sunt la comert si nu mi s-a spus nimic

4 răspunsuri:
| beatrice9849 a răspuns:

Limba materna=romanal
limba moderna=limbi straine

| guardian18angel a răspuns (pentru beatrice9849):

Sunt obligatorii, dar cum ziceam, nu sunt grele, n-ai de ce sa te stresezi, sunt usoare.

| guardian18angel a răspuns:

Probele de aptitudini nu sunt cine stie ce grele, stai linistit.

Intreaba un profesor despre ele, invata asa un pic, 2-3 zile, si o sa le iei.

Ma rog, poti invata mai mult, daca vrei, insa eu am terminat bacul de multa vreme si inca nu am folosit diplomele si nu ma astept sa le folosesc curand, iar diplomele respective expira la un moment dat si trebuie reinoite, deci... de sa mai zic happy

| UchihaShisui88 explică (pentru guardian18angel):

Dar sunt obligatori cumva ca nu stiu si nu mi-a zis nimeni