| andrei733 a întrebat:

Ce sunt pariurile tip sistem? si daca asa paria cum se scrie pe foaia?

Răspuns Câştigător
| Pyo a răspuns:

Salut,

Pe biletul care l-ai pus, daca este in sistem ai voie sa pierzi 1, 2, 3 meciuri, sau de exemplu iti iei 4 meciuri de baza care trebuie sa iasa si pe langa mai pui si altele, dar daca pierzi pe unul din cele 4 ii pierdut tot biletu

O zi buna

2 răspunsuri:
| andrei733 explică:

Pai de exemplu cum pun pe bilet? sa zicem ca e codul 3213 si pun pe gazde dupa ce pun?

| ParadoxRO a răspuns:

Ai pe un bilet 10 meciuri, si ai pus de exemplu sistem, sa iasa 8 meciuri din 10, daca ti-a iesit minim 8 meciuri ai luat biletul