| cîrne a întrebat:

Deci am o problema cu pariurile...sunt cel mai prost parior din lume.si parca dintr-o placere masochista perseverez in a paria. voi aveti domenii in care oricat ati incerca, nu va iese nimic? aaa si eventual, aveti un remediu si pentru mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasate de jocuri de noroc si de pariuri. pot sa-ti dau exeple multe de oameni care si-au ratat viata pariind.si pariind prost.si numai 1-2 care au avut noroc.deci cine are noroc, are.cine nu are, nu are.am incercat si eu in viata mea de cateva ori.si am avut doar in dragoste. la bani ...doar la cei castigati de mine, si cheltuiti cu cap. celalti stii cum e... ce e de haram, de haram se duce.asa am patit eu cu banii castigati altfel decat prin munca cinstita.nu am inteles niciodata nimic din ei.asa ca...am ramas doar cu ai mei.

2 răspunsuri:
| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Pai... ai putea sa te lasi de pariuri, asa n-o sa mai pierzi nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incearca, mai incearca...cand te astepti mai putin, imi castigi acolo vo` 30000 euro...doamne ce`o sa fac cu ei? day dreaming
laughinglaughinglaughing