| Andreuta12 a întrebat:

Ce trebuie sa faci daca ti se retine cardul in bancomat? Am intrebat la banca si mi s-a spus ca e nevoie de cartea de identitate a posesorului... care sunt pasii urmatori?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te prezinti la unitatea bancara, unde este bancomatul, cu cartea de identitate si soliciti sa-ti restituie cardul, nu trebuie sa faci altceva. Sunt curios, de ce ti l-a retinut, a fost defectiune tehnica ori altceva? Succes si numai bine!