| Coman_Alexandra_1996 a întrebat:

Daca mi s.a blolcat cardul in bancomat si la banca mi s.a spus ca o sa il refaca in cat timp il primesc?

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Cand se vor ocupa ei de problema ta. Nu este o data exacta cand ar trebui sa il primesti. Asteapta, te vor anunta ei!

| Amegadaisuki a răspuns:

Maxim intr-o saptamana cam asa se fac chestiile astea

| TonyBarbu a răspuns:

Daca este cardul pe numele tau, ti-l dau inapoi pe loc daca ai CI-ul la tine. Daca este expirat, iti vine acasa in plic altul nou. Perioada de schimbare oscileaza intre 1-2 saptamani.