| ioanadragalasa a întrebat:

Ce zice-ti de patul asta? E ok la pret?
Cum il pot cumpara?
Dau funda! Este patul de sus mai mic decat cel de jos?

http://marcoshop-online.ro/pat-copii-supraetajat-butterf ly-p-2933.html

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

E foarte fain dar parca e cam scump. acum e drept ca e si deosebit, nu gasesti pe toate drumurile la fel, de-aia si pretul. daca ai bani si nu te rupe sa dai 20 de milioane vechi pe el e ok. de cumparat il cumperi de la ei, de pe site, este magazin online cu livrare la domiciliu. mie mi se pare mai mic patul de sus, dar afli sigur dimensiunile si tot ce mai vrei sa stii, inclusiv detalii despre cumparare si livrare daca suni la ei, au numerele de telefon pe site in partea stinga a ecranului.

| aleexxaanndrra a răspuns:

E super patul WooW sunt identice paturiile. Si de cumparat nu stiu dar sunt diferite modele la magazine cauta la magazinele mari.

| ioanadragalasa explică:

Ce ati alege dintre asta si unul de doua persoane?