| AndaMrr a întrebat:

Se poate face la comanda un dulap de genul acesta: http://kamistad.net/pic-12/pat-dormitor-pret-preturi-ofe rta.html?
Daca da, cam ce pret ar avea?
P.S:nu am nevoie de noptiera sau alte chestii care apar in poza..doar dulapul si patul supraetajat.

4 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Daca te-ai fi uitat mai atent la pagina ai fi vazut ca te trimite la pagina originala de unde a fost preluat anuntul :P

uite aici link-ul, ca sa nu il mai cauti :)

http://www.mobilaaz.ro/......produs.php

poti trimite un Email sau suna ca sa poti afla pretul.

dai si tu modelul mobilierului, si ii intrebi daca se poate da comanda doar pentru ce vrei tu.

| AndaMrr explică (pentru Danzell):

Dar eu nu vreau acest dulap, eu sunt interesanta de unul de genul acesta, cu birou dedesubt dar doresc sa il fac dupa bunul meu plac.Si mi-as dori sa stiu cam cat m-ar costa.

| Danzell a răspuns (pentru AndaMrr):

Aaa adica pe comanda dupa model. poti incerca totusi sa vezi la ei poate fac mobilier si la comanda.

ai mai putea sa incerci si la cei de la tamilia. parca fac si ei dar nu sunt sigur.

| CASADE10 a răspuns:

Da, se poate. Ne puteti contacta la adresa : cobzalau_construct@yahoo.com.
Din ce judet sunteti dvs? Cu stima,