| anss23 a întrebat:

M-am gandit sa-mi zugravesc camera in acest fel:Tavanul alb, doi pereti de culoarea aceasta:http://marcoshop-online.ro/mobila-pentru-copii-bugs-bunn y-p-1527.html iar ceilalti doi culoarea aceasta: http://www.google.ro/......tp?/imgres
Credeti ca s-ar potrivi? Voi cum aveti zugravita camera?

Răspuns Câştigător
| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

Da. E o combinatie calda si primitoare. Eu am camera astfel: tavanul alb, 2 pereti ceva gen rosu spalacit si doi pereti un alb mai nuantat daca intelegi ce vreau sa zic. Pe unul dintre peretii albi am lipit niste crini rosii si arata mirific. Poti lipi si tu ceva auto-colante si va fi superb. Daca mai ai nevoie de sfaturi scrie-mi pe privat. Iubesc arhitectura si designe-ul, te voi ajuta cu placere.

5 răspunsuri:
| BebeStrumf a răspuns:

Da e super! Bafta la decorat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e tare mai ales daca pui un dreptunghi cu tapet (sunt o gramada de modele ) ar fi si mai frumos. Succes!

| LittleCoco a răspuns:

Cred ca ar trebui sa alegi o singura culoare si daca vrei neaparat sa pui doi pereti o culoare inchisa si doi pereti o culoare mai deschisa

| MasyNNNN1 a răspuns:

Eu am camera cu wc integrat jumatate cu gresie si jumatate cu tapet de fluturi

| SINNERzew a răspuns:

Pot sa te ajut eu cu zugravit-ul casei, iti pot aranja o combinatie cu ce-l mai bun zugrav ~